O nas

"Miejska Korporacja Komunikacyjna" Spółka z o. o. jest firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia jak również kompleksowego utrzymania czystości. Działamy na rynku od 2001 roku.

 

Jedynym i najważniejszym celem naszej działalności jest zadowolenie Klientów z zamówionych u nas usług. Realizujemy go poprzez indywidualne podejście do każdego zadania , dbałość o szczegóły, komunikatywność
i dyskrecję. Gotowi jesteśmy sprostać Państwa oczekiwaniom, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo powierzonego mienia.

 

Naszym największym atutem jest profesjonalna kadra pracownicza, która dzięki ustawicznym szkoleniom stanowi zespół najwyższej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Nasze standardowe prace są wspomagane przez usługi specjalistyczne, przy pomocy których jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych Kontrahentów.

 

MKK mając na celu świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie podjęła działania, które doprowadziły do pozyskania najlepszych fachowców w branży. Efektem jest osiągnięcie bardzo dobrych ocen wystawionych przez naszych klientów.

 

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy przy zapewnieniu bezpieczeństwa najbliższym, zabezpieczeniu majątku, utrzymaniu porządku - to MKK jest właściwym wyborem.

 

Prosimy o kontakt nawet jeśli potrzebujesz tylko porady, bo właściwa Komunikacja pozwala zrozumieć Twoje oczekiwania i znaleźć rozwiązania dla Twoich problemów.